Biustonosze sportowe - jaki najlepiej wybrać?

Biustonosze sportowe - jaki najlepiej wybrać?

Redakcja

2017-07-18

brak komentarzy

Jak dobrać stanik sportowy? W pierwszej części należy dostosować biustonosz sportowy do rozmiaru biustu. później, mając już na sobie wybrany stanik, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, by posiadać gwarancję, że biust będą w nim bezpieczne. tylko odpowiednio dostosowany biustonosz sportowy pozwoli zapobiec uszkodzeniom i deformacjom biust w trakcie ćwiczeniach. Podpowiadamy, jaki biustonosz sportowy wybrać.     Jak dobrać stanik sportowy? W pierwszej części należy dostosować biustonosz sportowy do rozmiaru biustu. później, mając już na sobie wybrany stanik, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, by posiadać gwarancję, że biust będą w nim bezpieczne podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Jakie funkcje pełni stanik sportowy? podstawową funkcją stanika sportowego okazuje się unieruchomienie biustu, zredukowanie jego aktywności, by zminimalizować ryzyko wystąpienia wstrząsów i przeciążeń podczas wysiłku fizycznego. Jak przekonują specjaliści od analizy zagadnień sportowych w Uniwersytetu Portsmouth, podtrzymujący biustonosz sportowy amortyzuje drgania i ogranicza ruchy biustu o 74 procent, podczas gdy zwykły biustonosz jedynie o 38 procent Podczas intensywnego wysiłku fizycznego biust poruszają się z odmienną intensywnością i częstotliwością.biustonosz  sportowy

Na przykład podczas biegu biust unosi się przy każdym kolejnym kolejnym kroku o 9 cm

. oznacza to, że krótki sprint na 1 km to 84 cm dla biust. Niestety, biust nie mają mięśni, które chroniłyby je przed takim treningiem. okazują się zbudowane ze cery i sieci pasm tkanki łącznej, zwanych więzadłami Coopera, które, w wyniku intensywnych ruchów, ulegają rozciąganiu. w rezultacie biust przegrywa jędrność i elastyczność, staje się obwisły, Jaki biustonosz sportowy warto kupić? a w skrajnych przypadkach nawet zniekształcony. Co istotne, okazuje się to proces nieodwracalny, ze względu na to że raz rozciągnięta tkanka nie wraca do wcześniejszych kształtów. dokładnie z tego względu stanik sportowy okazuje się tak dość wysoko zabudowany i wyprodukowany z grubego materiału - dzięki temu zapewnia stabilizację piersiom, zapobiegając ich rozciąganiu, a ponadto modeluje je i nadaje im właściwy kształt. zaleca się przyswoić, że materiał z którego okazuje się wyprodukowany stanik, mimo że okazuje się otyły, zazwyczaj żartuje się na temat biegających niewiast, że nie mają trudu z doborem biustonosza, gdyż nie mają biustu.  stanik  sportowy brednia! Zaglądam sobie w dekolt i stwierdzam, że mam dodatkowo czym oddychać. Ale jedno bywa pewne: podczas uprawiania sportu o biustu należy dbać dodatkowo więcej niż codziennie. – nie wolno utrzymać w sekrecie, że dużo większą masę do odpowiedniego doboru bielizny sportowej powinny dokładać te panie, które mają spory biust. obfite biustu będą czynnikiem sprawczym bólu pleców, szyi, ramion, dodatkowo głowy ze względu na niewłaściwe rozłożenie wagi w obszarze kręgosłupa – mówi Alicja Grabowska, gorseciarka z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. – Pamiętajmy o tym, że podczas uprawiania sportu narażamy nasz biust na wielki ruch. Podczas biegania biustu unoszą się nawet do 9 cm, co przy kilkukilometrowym dystansie daje nam wynik mniej więcej 70. metrów! Jak da się się domyślać, nie pozostaje to obojętne dla kondycji naszych biustu – dorzuca gorseciarka. Dlatego, dodatkowo zanim na zawsze rozkochasz alt2 się w bieganiu, pomyśl o bezpieczeństwie swoich biustu.   fot. Maciek Czerski   nieskomplikowane rozwiązania Jeśli Twoje biustu okazują się dość małe, możesz na początek wybrać jasne rozstrzygnięcie i wyposażyć się w stanik sportowy, który przypomina top. takich jak rozstrzygnięcie znajdziesz w kolekcji takich marek jak: adidas, Nike, Puma czy Reebok. okazują się wygodne, wykonane z przyjaznego dla ciała materiału (wielokrotnie takiego, który jednocześnie odprowadza pot). Czujemy się w nich prawidłowo, komfortowo, trochę tak, jakbyśmy ich na sobie nie miały. Mimo tego, że część z nich ma nawet wbudowaną miseczkę, to sprawdzą się jedynie w przypadku niewiast, które nie mają nazbyt spektakularnych biustu. Stabilizacja zostawia wiele do życzenia. Przedział cenowy to 89-199 PLN.   fot. SuperStyler.pl konkluzja? prawidłowo stronić od rozwiązań, które mają rozmiarówkę zbliżoną do ubraniowej: S,M,L albo 36, 38, 40.  

Strój biegowy dla niewiast to przede wszystkim biustonosz.

Tak wygląda prostszy wariant.   Biustonosz idealnie dostosowany Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem okaże się taki biustonosz sportowy, który pozostanie idealnie dostosowany, jeśli chodzi o obwód i miseczkę. Takie modele znajdziesz u mnóstwo producentów min.: Shock Absorber, Moving Comfort, Panache Sport. Staniki sportowe ma w własnej ofercie także wiele sklepach zajmujących się brafittingiem.   Shock Absorber, model Ultimate Run Bra. Tutaj najrozsądniej bywa przymierzyć kilka modeli. Cześć z nich dość spłaszcza biustu, poprzez co zapewnia im stabilizację. Nie każda kobieta czuje się komfortowo w takim modelu. Inne okazują się dość duże i po założeniu możesz alt3 się poczuć tak, jakbyś dysponowała biegać w zbroi. Ale od tego okazują się specjaliści, by odpowiedzieć na wszystkie pytania, podać Ci kilka szans i udzielić pomocy wybrać tę najlepszą. Cena: od 150 – 300 PLN. Kilka ważnych części: – Przy doborze biustonosza biegowego czy ogólnie: sportowego, zwróć uwagę na to, z jakiego materiału bywa zrobiony. Musi być miły w dotyku, powinien być tak skonstruowany, by posiadać jak najmniej szwów, które będą czynnikiem sprawczym otarć i podrażnień. – Najważniejszy bywa obwód. Owszem, miseczka też musi być idealnie dopasowana (nigdy za wielka, ani też za mała) jednak to obwód ma kluczowe wartość. Zmierz się i wybierz taki biustonosz, który bywa o kilka centymetrów węższy. Na początku może być dość niewygodnie, ale dzięki temu zapewnisz własnym piersiom lepszą amortyzację. – Kup przynajmniej jeden korzystny biustonosz, który okaże się skuteczniej dostosowany niż te, które mają dość ogólną rozmiarówkę na regule: S,M,L. Biustonosz sportowy to niezbędna część sportowego ubraniu. Czy masz mniejsze czy obfitsze biustu, to właśnie korzystny biustonosz sportowy powinien być jednym z pierwszych twoich zakupów bez względu na to, czy trenujesz regularnie czy jedynie okazjonalnie. Podpowiadamy, jak wybrać właściwy. Jak dobrać biustonosz sportowy?

Biustonosz sportowy dobieramy przede wszystkim pod względem rozmiaru,

tak jak standardowy biustonosz i pod względem kategorie, jaką uprawiamy. Biustonosz sportowy mocno podtrzymujący sprawdzi się przede wszystkim w przypadku intensywnych aktywności, jak bieg czy zumba. opłaca się wtedy zwrócić uwagę np. naShock Absorber, którego zadaniem jest utrzymanie alt4 biustu na własnym miejscu nawet przy dość intensywnych ćwiczeniach. Tak ogromnego podtrzymania i usztywnienia nie wymagają takie kategorie jak joga czy pilates, jednak nawet ćwicząc z mniejszą intensywnością, prawidłowo zaopatrzyć się w sportowy stanik. Gwarantuje on o mnóstwo większy wygoda, wygodę i bezpieczeństwo niż klasyczny biustonosz.   Materiały chłopaka Ile kosztuje biustonosz sportowy? Sportowe biustonosze dostępne okazują się w dość różnorodnych cenach, ze względu na to że odnajdziemy   jaki  biustonosz  sportowyje zarówno w sieciówkach, dodatkowo w ofercie marek specjalizujących się w takich jak bieliźnie. Modele z sieciówek zwykle mają o mnóstwo więcej ograniczoną rozmiarówkę i nie zapewniają tak dobrego podtrzymania biustu podczas ćwiczeń (nie nadają się wiec do dość intensywnych aktywności), ale kosztują zazwyczaj w granicach 60-100 zł. Cena wzrasta przede wszystkim wtedy, gdy biustonosz zapewnia lepsze podtrzymywanie biustu. zazwyczaj również modele w nietypowych rozmiarach okazują się droższe. W kolekcjach znanych marek sportowych i bieliźnianych ceny biustonoszy sportowych wahają się w granicach 200-400 zł, jednak opinie na ich temat okazują się zazwyczaj o mnóstwo lepsze, zwłaszcza wśród kobiet posiadających spory biust albo ćwiczących dość intensywnie. Materiały chłopaka   Tani biustonosz sportowy świetnej jakości może wydawać się oksymoronem, jednak zawsze prawidłowo odwiedzać sklepu internetowe, jak choćby Allegro, Zalando czy ASOS, by zapoznać się z ofertą różnych marek. prawidłowo jest więc posiadać na uwagę outlety takich marek jak Nike, Adidas, Panache czy Triumph, gdzie podczas wyprzedaży można kupić staniki sportowe w dość okazyjnych cenach. często kolekcje sportowe wprowadzają więc dyskonty, np. Lidl.

 

Zobacz też 

Opaski Winylowe 

Event Warszawa

 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness