Jak schudła po ciąży Anna Mucha? Poznaj jej sekret!

Jak schudła po ciąży Anna Mucha? Poznaj jej sekret!

Redakcja

2017-08-11

brak komentarzy

olga Mucha podczas sekret chudnięcia Ani Muchysekret chudnięcia Ani Muchy

prezentacji najnowszej kolekcji marki Aryton zaskoczyła wszystkich swoją wspaniałą sylwetką. Aktorka nie dość, że wróciła do sprawności fizycznej, to dodatkowo dogania rozmiarem swoją sylwetkę z czasów, kiedy brała udział w Niespełna 2 tyg. temu olga Mucha pojawiła się Jak schudła po ciąży Anna Mucha? publicznie po raz pierwszy po drugiej ciąży. Aktorka na konferencji Oriflame wybrała krótką sukienkę, która swobodnie eksponowała nogi oraz wyglądała zachwycająco. W sieci mimo wszystko pojawiło się dużo komentarzy, że gwiazda nie schudła dodatkowo na tyle, aby tak swobodnie eksponować swoje wdzięki. Przypomnijmy:

 Mucha PIERWSZY raz po ciąży. " src="a" />

W szczególnie krótkiej sukience   olga Mucha szczególnie szybko wróciła do idealnej sylwetki po ciąży, czego m jak szybko schudnąć ogłaby jej pozazdrościć niejedna świeża matka. błyskawiczne odzyskanie kondycji przez aktorkę szczególnie interesowało media, dlatego po ciąży gwiazda zdradziła swoje sposoby na świetną sylwetkę w wywiadzie alt3 dla czasopisma In Style: Na pewno nie uznaję diet. Kocham dobre menu, więc nie zamierzam się redukować ani niczego sobie odmawiać. Żeby więc utrzymać kondycję – muszę ostro ćwiczyć.  jak widać aktorka postanowiła złamać swoje postanowienie i skusiła się przejść na dietę.

Dzisiaj na Instagramie pokazała fanom jak wygląda jedno z jej alt4 śniadań. ciąża Ani Muchy ciąża Ani Muchy

 olga Mucha przygotowała witaminowy mix składający się z płatków, jagód, malin, porzeczek, orzechów i rodzynek. Wygląda pysznie i zapewne też tak smakuje  Czekamy teraz na dodatkowo szczuplejszą Annę Muchę na salonach. Czy aktorka może się prezentować dodatkowo prawidłowo?

 

Zobacz też 

FormExplode


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness