Na czym polega trening insanity? Wszystko co musisz wiedzieć

Na czym polega trening insanity? Wszystko co musisz wiedzieć

Redakcja

2017-08-01

brak komentarzy

  Mam dzisiaj ofertę na lato - duża część z Was ma wakacje, dlatego łatwiej należy zmobilizować - ja i kolejna duża część z Was nie ma wakacji jako takich, ale mam nadzieję, że to nie przeszkodzi nam w wypełnieniu listy 10 nowości do wykonania tego lata. Przygotowałam grafikę, którą można uzupełnić ręcznie po wydrukowaniu albo w dowolnym programie graficznym np. pixlr.com, który bywa darmowy i nie wymaga instalacji - obsługuje siętrening  insanity go w przeglądarce :) Zdecydowanie pierwsze miejsce należy do drobnostek, które tak dość uwielbiamy i często po nie sięgamy.

Od minimalnych gadżetów potrzebnych Nowość! Niezwykły trening insanity nam w naszym ekwipunku na siłownie

po większe sprzęty domowe i aplikacje, wspierające nasz program leczeniu odchudzającej oraz treningu na zaawansowanym pułapie. W tym kierunku branża fitness ma zamiar się rozwijać na większą skalę, wymyślając to nowsze technologie, gadżety oraz tekstylia, które ubarwią nasz pora spędzony na aktywności fizycznej. Między innymi możemy się spodziewać rozkwitu rynku technologii, po inteligentne okulary aż po interaktywną odzież.Witam z całego serca :) Otóż ostatnio przeglądałem strony internetowe, natknąłem się na program ćwiczeń INSANITY.

Spodobał mi się, przeglądając efekty 

innych ludzi dostrzegłem, że wszyscy z grubszych ludzi zmienili się na chudsze. też osoby z lekkim alt2 zarysem szcześciopaka,   jak  zrobić  trening  insanityzmienili się w prawdziwych modeli fitness. Otóż mój dylemat bywa taki: nie jestem otyły, ani suchy jak patyk. Jestem w sam raz, ale mam szerokie biodra =.= Chcę się ich pozbyć.

Jestem na 6 pułapie ABS,

widać mi sześciopak, wyłącznie pod odpowiednim nastawieniem światła. Jak tak standardowo się ustawie przed lustrem to widać mocno taki czworo-pak i lekkie zarysowanie górnych mięśni brzucha. Pytanie mam do was. Czy zaleca się zrezygnować z tego ABS'u, i przerzucić się na INSANITY ? Czy zagwarantuję mi taki program lepszy sześciopak i znikną te biodra alt3 ? Dzięki wam.    

Wszyscy wiemy, że najwięcej spalamy w zakresie tak zwanym aerobowym.

Magia insanity polega na tym, że stykamy się tam z tak zwanymi odwróconymi interwałami. Czyli dość dość żywotny wysiłek poprzez niekrótki okres po czym króciutka przerwa i znów długo intensywnie. Intensywność bywa z góry narzucona ale oczywistym bywa, że każdy do ćwiczenia podchodzi zwanych inaczej.. ja podchodzę tak, że daję z siebie 150% bo zwanych inaczej po co to robić…Chodziłem ze 2-3 lata temu na siłownię do Holmes Place w Galerii Mokotów.

Robiłem tam plan treningowy,

który rozpisałem sobie przy pomocy książek, promowanych wtedy poprzez alt4 Men’s Health (autor Kurt Brungardt).i bywa ta scena. jak  wykonać  trening  insanityO równej godzinie rozpoczynał się regularnie trening brzucha. Wiecie, nadciąga trenerka, gwiżdże ze trzy razy, kto chce taki zostawia co robi i idzie do niej, bierze matę i kładzie się na ziemi. i ruszamy z ćwiczeniami.  Ja na tamtym etapie NIE ROBIŁEM BRZUSZKÓW. w innym przypadku powiem, przenigdy nie robiłem brzuszków, tak z własnej woli.. pompki no bo jak uwierzyć, że powinno wystarczające godzinkę potruchtać i brzuszek powinno znikać? przecież wszyscy by wtedy truchtali! ano by truchtali, gdyby uwierzyli i spróbowali...


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness