Pomoc Mierzona Kilometrami - biegaj i pomagaj!

Pomoc Mierzona Kilometrami - biegaj i pomagaj!

Redakcja

2017-07-04

brak komentarzy

Założenie bywa jasne – używając smartfona podczas aktywności sportowych zbieramy kilometry, które dzięki T-Mobile będą zamienione na wsparcie finansowe dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. W zbieraniu kilometrów w tegorocznej działania służy partner technologiczny - firma Sony, producent wodoodpornego smartfona Xperia Z2 na czym polega pomoc mierzona kilometrami

Do działania mogą dołączyć wszyscy właściciele smartfonów, bez względu na sieć, do której przynależą. Liczy się zaangażowanie każdej osoby. Będąc aktywnym, pomagamy dzieciom niepełnosprawnym ruchowo, które pomimo ograniczeń zamierzają powrócić do dynamicznego życia. będzie wystarczająca pobrać darmową aplikację Endomondo Sports Tracker, wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję - wędrowanie, poruszanie się, fitness walking, bieg, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na łyżwach albo na wózku inwalidzkim oraz rozpocząć zbieranie kilometrów! rozwiązanie to oddziałuje na wszystkich smartfonach z systemami Android, iOS, Windows Phone oraz BlackBerry 10. Aplikację należy uruchamiać zawsze podczas aktywności fizycznej, dzięki czemu program zliczy przebyty dystans oraz doda go do całkowitej puli kilometrów pokonanych poprzez uczestników działania. Warunkiem koniecznym do prawidłowego oddziaływania aplikacji bywa włączony odbiornik GPS w telefonie - wyłącznie w taki sposób możliwe bywa zmierzenie przebytego odległości. - Dzięki technologii mobilnej możliwe bywa zestawienie wysiłku wielu ludzi oraz wspólne osiągnięcie zamierzenia - wsparcie podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam.

To co kluczowe w naszej działania, to fakt, Kolejny sukces akcji charytatywnej Pomoc Mierzona Kilometrami! że nie trzeba uprawiać wyczynowo sportu aby pomagać. Tutaj każdy kilometr ma wartość. Za sukcesem pierwszej edycji działania stało 250 tys. ludzi! Mamy nadzieję, że w tym roku liczba aktywnie wspomagających ludzi zwiększy się! Liczymy na każdego! - mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu komunikacji Korporacyjnej. - Dla Sony najważniejsze bywa 'kando' czyli dosłownie tłumacząc ‘poruszanie ludzi emocjonalnie'. To bywa nasz cel - nie sama innowacja technologiczna, ale właśnie wywołanie korzystnych emocji oraz uśmiechu na twarzach użytkowników. Dlatego chętnie uczestniczymy w działania ‘Pomoc Mierzona Kilometrami’ z T-Mobile - dodaje Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing Poland, Sony Mobile Communications. Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami potrwa od 14 czerwca do 28 września 2014 roku.

Całość podzielona okazuje się na 8 dwutygodniowych etapów

, w ramach których obędzie się seria eventów wspierających. pomoc mierzona kilometrami na czym polegaKażdy z etapów to nowe wyzwanie tj. liczba kilometrów, jaką w ustalonym czasie powinni zwyciężyć uczestnicy działania i suma zostanie przekazana na Fundację TVN Nie jesteś sam za sprostanie wyzwaniom. Pierwsze zadanie dla uczestników to 10 milionów kilometrów do przekroczenia w 2 tyg., za które do puli trafi 30.000 tys. złotych. następne etapy projektu okazuje się da się śledzić na stronie internetowej działania www.kilometrami.pl na www.facebook.com/PomocMierzonaKilometrami i na antenie TVN w programach Dzień korzystny TVN oraz Dzień korzystny Wakacje. Beata alt2 Sadowska lubi sport! To dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która wręcz nałogowo uprawia jogę i jogging! inną jej pasją bywa... czynność charytatywna. Dlatego nie mogło jej zabraknąć w jednej z największych polskich działania, która ma ; pomaganie dzieciakom. Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana poprzez T-Mobile Polska od 2013 roku.

Sekretem sukcesu działania bywa kombinacja trzech częściach

EcoSlim cena

– używania nowych technologii, pasji do bycia aktywnym oraz ochoty do pomagania dzieciakom! W tym roku udało się już zebrać 880 tys. złotych, które będą przekazane fundacji TVN Nie jesteś sam. Walczymy nawet o milion! Ty też możesz dołączyć do działania, należy, że ściągniesz na własny smartfon aplikację Endomondo Sports Tracker, dołączysz do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami i będziesz zbierać kilometry dla dzieciaków! umyślnie dla was porozmawialiśmy o działania z Beatą Sadowską. Zobaczcie, co nam powiedziała!        

Dlaczego zaangażowała się Pani w akcję – T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami?

Mam to powodzenie, że moi synkowie są zdrowi. Mam taki przywilej, że mogę udzielić pomocy dzieciom, które farta mają mniej: dzieciom niepełnosprawnym ruchowo. To dla mnie oczywiste. uwielbiam się ruszać: biegać, spacerować, jeździć na rowerze, a przy okazji mogę zrobić coś dobrego. Nie wyobrażam sobie, że miałoby mnie w owej działania nie być.  Co Pani daje angażowanie się w akcje charytatywne? Szczerze? Nie zastanawiam się nad tym. Pomagam, bo tak mnie nauczono, to się chyba wynosi z mieszkaniu. alt3 To nie bywa handel wymienny: robię to, bo coś mam w zamian. Robię i już. To dla mnie nieprzetworzone.  Ile godzin tygodniowo poświęca Pani na trening? Latem przygotowywałam się do triathlonu, więc miałam 5-6 treningówjak się dołączyc pomoc mierzona kilometrami tygodniowo, niektóre trwały po 5 godzin. obecnie trochę zwolniłam, ale chyba dlatego, że muszę dokończyć remont, no i skończyły się wakacje! Ale nie odpuszczam, za minutę biegowe starty, więc buty już tęsknią za lasem! Czy wielokrotnie biega Pani z wózkiem? Czy poleca Pani taką kondycję aktywności innym mamom? Ze dojrzalszym synkiem biegałam non stop. Kosma, młodszy, musi jeszcze minutę poczekać, bo bywa za niewielki i jeszcze samodzielnie nie siada. Czy polecam? No zapewne: to fantastyczna postać wspólnego spędzania czasu.

Ja mam trening, maluch bywa na powietrzu, ale przede wszystkim: bywa z mamą. 

  Do działania mogą dołączyć wszyscy posiadacze smartfonów, którzy pragną swoją aktywnością wesprzeć cele statutowe Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. W tym roku firma T-Mobile postawiła sobie za cel zebranie największej w historii projektów społecznych w Polsce ilości kilometrów, które następnie zamieni na środki finansowe oraz przekaże na pomoc dzieciom z niepełnosprawnością ruchową, pragnących – mimo ograniczeń – powrócić do dynamicznego życia. – Dzięki technologii mobilnej możemy połączyć wysiłek licznych ludzi oraz wspólnie wspierać siłę oraz hart ducha podopiecznych Fundacji alt4 TVN w przełamywaniu kolejnych barier – mówią organizatorzy. Kilometry musi trzeba zbierać od 15 czerwca do 29 września br., chodząc, biegając czy jeżdżąc na rowerze albo uprawiając sport na wózku, przy jednoczesnym korzystaniu ze smartfona w dowolnej sieci. Wszystkie kilometry zliczane okazują się za pomocą bezpłatnej aplikacji Endomondo, którą gracze muszą zainstalować na swoich smartfonach.

Po zarejestrowaniu się w niej trzeba w menu „Rywalizacje” wybrać pozycję:

„Pomoc Mierzona Kilometrami” oraz dołączyć do działania. rozstrzygnięcie to oddziałuje na wszystkich smartfonach z systemami Android, iOS, Windows Phone oraz BlackBerry 10. Uwaga! Warunkiem koniecznym do prawidłowego działania aplikacji bywa włączony odbiornik GPS w telefonie – wyłącznie w taki sposób możliwe bywa zmierzenie przebytego odległości. Nagrody dla aktywnych Osoby zainteresowane wsparciem charytatywnej inicjatywy mogą wybrać jedną z ośmiu aktywności: bieg, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rowerze, fitness walking, wędrowanie, poruszanie się albo aktywność ruchową na wózku inwalidzkim. Każdy przebyty kilometr przybliży wszystkich uczestników do wspólnego przekroczenia odległości ustalonego poprzez organizatora działania. Aby wziąć udział w przedsięwzięciu, nie trzeba być wyczynowym maratończykiem ani uprawiać zawodowo kolarstwa; trzeba wyjść na spacer z potomkiem, włączyć aplikację oraz jednocześnie zbierać kilometry na cele społeczne. Program należy uruchamiać zawsze podczas aktywności fizycznej, dzięki czemu każdorazowo zliczy on przebyty dystans oraz doda go do całkowitej puli kilometrów pokonanych poprzez uczestników działania.

 

Zobacz też 

Nowe gry escape

 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness